BilimFili 2018 Yılı İstatistigi

1 Ocak-31 Aralık 2018 tarihlerinde, 7.8M kişi tarafından toplamda 14.964.092 defa görüntülenerek ülkenin en çok okunan popüler bilim platformu olduk.
Görsel Telif:

Bilimsel araştırmaların gösterdiği veriler dışında kimsenin sözüne bağlı olmadan, bizim için oldukça geliştirici ve önemli bir 4 yılı geride bıraktık. BilimFili olarak 4 yıl önce, Bertolt Brecht’in “Galileo’nun Yaşamı” oyunundaki bir sözü kendimize motto edinerek; “Bilim bir tek buyruk tanır; bilime katkıda bulun!” diyerek yola koyulduk. Dünyada ve ülkemizdeki bilimsel araştırmaları; anlaşılır, yorucu olmayan ve akıcı bir dille aktarmayı hedefledik.

Toplam 3.670 içerik hazırladığımız web sitemize, 2018 yılı içerisinde; 13 bölüm Podcast (13.bölüm 4 Ocak 2019`da yayınlanacak), 475 yeni içerik sığdırdık.
Yenilenen arayüzümüzle İnternetin Oscarları olarak da bilinen ve 16.’sı düzenlenen olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nin Portal&Haber Kategorisi’nde halkın favorisi seçildik.
2018 yılı içerisinde sosyal medya kanallarımızın yanına Spotify ve iTunes kanallarını da ekledik.
Önümüze koyduğumuz hedeflerimizi bir bir gerçekleştirirken, rotamızı yeni hedeflere çeviriyoruz. Önümüzde, erişimimizi bekleyen daha çok hedefimiz var. BilimFili, tüm bu hedeflere ulaşacak kapasitedir, çünkü yalnız değildir. “Bilim bir tek buyruk tanır bilime katkıda bulun!” diyerek yaptığımız çağrıyı cevapsız bırakmayan tüm okurlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

1 Ocak-31 Aralık 2018 Google Analytics verileridir.

Etiket
  • Projelerimizde bize destek olmak ister misiniz?
  • Dilediğiniz miktarda aylık veya tek seferlik bağış yapabilirsiniz.
  • Destek Ol
Yorum Yap (0 )

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bağış Yap, Destek Ol!
Projelerimizde bize destek olmak isterseniz,
Patreon üzerinden
bütçenizi zorlamayacak şekilde aylık veya tek seferlik bağışta bulunabilirsiniz.
E-Bülten Üyeliği
Duyurulardan e-posta ile
haberdar olmak istiyorum.
Reklam Reklam Ver
Arşiv