BilimFili 2019 Yılı İstatistiği

1 Ocak-22 Aralık 2019 tarihleri arasında, 8.1M kişi tarafından toplamda 16.565.675 görüntüleme sayısıyla 2018 yılında aldığımız 14.9M görüntülemeyi geride bıraktık.
Görsel Telif: BilimFili.com

Bilimsel araştırmaların gösterdiği veriler dışında kimsenin sözüne bağlı olmadan, bizim için oldukça geliştirici ve önemli bir 5 yılı geride bırakıyoruz.

Toplam 4.047 içerik hazırladığımız web sitemize, 2019 yılı içerisinde;
1 yeni animasyon,
2 bölüm Podcast,
1 bölüm BilimFili Blister
ve 377 yeni içerik sığdırdık.

2019 yılı bizim için birçok yeniliğin ve güzel haberlerin olduğu bir yıl oldu. Şimdiye kadar 15 bölüm hazırladığımız ve ortalama 45-50 dakika arasında değişen podcastlerimizi Pegasus ve SunExpress havayollarında dinleyebileceksiniz. Gelişmeler çok yakında. 😉

5 yıl boyunca tasarım çizgimizden, içerik dilimize; podcast yayınlarımızdan, animasyonlarımıza kadar yürüttüğümüz her projede BilimFili dilinin özgünlüğünü yansıttık. Eylül 2019 itibariyle bu dili yansıttığımız yeni bir konsept ile karşınıza çıktık: BilimFili Store.

BilimFili Store; BilimFili’nin projelerinde maddi kaynak sağlayabileceği bir platform olarak hayatına devam edecektir. Bu sebeple BilimFili Store üzerinden yaptığınız her alışveriş projelerimizin bir bir hayata geçmesini sağlayacak ve en önemlilerinden bir tanesi olan BilimFili Animasyon Stüdyosu‘nu hayata geçirmek için çalışmalara başlayabileceğiz.

Karanlığın giderek zifire dönüştüğü ülkemizde; delillerin propagandadan, gerçeklerin safsatadan, anlamlımın anlamsızdan, bilginin yorumdan ayırt edilebilmesi için verdiğimiz mücadelede bizi yalnız bırakmayan tüm okurlarımıza teşekkürlerimizle…

1 Ocak-22 Aralık 2019 tarihleri arasında elde edilen Google Analytics verileridir.

Etiket
  • Projelerimizde bize destek olmak ister misiniz?
  • Dilediğiniz miktarda aylık veya tek seferlik bağış yapabilirsiniz.
  • Destek Ol
Yorum Yap (0 )

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bağış Yap, Destek Ol!
Projelerimizde bize destek olmak isterseniz,
Patreon üzerinden
bütçenizi zorlamayacak şekilde aylık veya tek seferlik bağışta bulunabilirsiniz.
E-Bülten Üyeliği
Duyurulardan e-posta ile
haberdar olmak istiyorum.
Reklam Reklam Ver
Arşiv