BilimFili Store Yayında!

Tasarım çizgimizden, içerik dilimize; podcast yayınlarımızdan, animasyonlarımıza kadar yürüttüğümüz her projede BilimFili dilinin özgünlüğünü yansıttık. Bu dili yansıttığımız yeni bir konsept ile karş..
Görsel Telif:

Dolabınızda Yer Açın, BilimFili Kendi Konseptini Yarattı !

Tasarım çizgimizden, içerik dilimize; podcast yayınlarımızdan, animasyonlarımıza kadar yürüttüğümüz her projede BilimFili dilinin özgünlüğünü yansıttık. Bu dili yansıttığımız yeni bir konsept ile karşınızdayız: BilimFili Store.

“BilimFili Store” fikrinin derdi esasında oldukça açıktır: Bugüne kadar tüm giderlerini, az sayıdaki patreon destekçimizle birlikte karşılamaya çalıştığımız BilimFili’yi, kendi ihtiyaç ve giderlerini, kendisinin karşılayabileceği bir pozisyona getirebilmek. BilimFili Store ile hayata geçirmeyi planladığımız pek çok ürünü, siz okurlarımızın beğenisine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

BilimFili Store üzerinden satışa sunduğumuz her şeyde, BilimFili çizgisini göreceksiniz. Her bir ayrıntısını detaylıca düşünüp, uzun uğraşlar sonucunda üretimlerini yaptırdığımız tişört ve not defterlerini; store.bilimfili.com sitesi üzerinden satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Bugüne kadar yürüttüğümüz her projede, mutlaka sosyal bir kaygıyı da dile getirmeyi ihmal etmedik. Bu anlamda, BilimFili Store üzerinden satın aldığınız her üründen elde edilen gelirin bir kısmını; çalışmalarını şeffaf ve önemli gördüğümüz vakıf/derneklere bağış olarak kullanılacaktır. Bunların yanı sıra BilimFili projeleri olan;
köy okullarına bilim kütüphanesi kurma, bilimsel animasyonlar hazırlayabileceğimiz BilimFili Animasyon Stüdyosu‘nun kurulması, BilimFili mobil uygulamasının hayata geçirilmesi gibi çalışmalarımızda maddi kaynak olarak kullanılacaktır.

BilimFili olarak, yayın hayatımıza başladığımızdan beri; okurlarımızın da desteğiyle hep güçlü bir platform olarak varlığımızı sürdürdük.
Bundan sonra da kalitemizden ve duruşumuzdan asla ödün vermeden önümüze koyduğumuz hedefleri bir bir aşmaya devam edeceğiz. Seninle daha da güçlüyüz!

Şimdiden keyifli alışverişler dileriz.

Etiket
  • Projelerimizde bize destek olmak ister misiniz?
  • Dilediğiniz miktarda aylık veya tek seferlik bağış yapabilirsiniz.
  • Destek Ol
Yorum Yap (0 )

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bağış Yap, Destek Ol!
Projelerimizde bize destek olmak isterseniz,
Patreon üzerinden
bütçenizi zorlamayacak şekilde aylık veya tek seferlik bağışta bulunabilirsiniz.
E-Bülten Üyeliği
Duyurulardan e-posta ile
haberdar olmak istiyorum.
Reklam Reklam Ver
Arşiv